Юрій Кармазін: "Керівництво Укроборонпрому знищує оборонну промисловість..."

Юрій Кармазін в facebook:

Керівництво Укроборонпрому знищує оборонну промисловість України при відсутності реагування РНБО і СБУ ! Об этом сообщает timeread.in.ua со ссылкой на СМИ.

ОБОРОНПРОМ ВЗЯВ КУРС НА ЗНИЩЕННЯ РІВНЕНСЬОГО РЕММАШУ - ПОЧАЛИ КАМПАНІЮ З ПОРЯТУНКУ ПІДПРИЄМСТВА

Сьогодні побував у Рівному на спражнісінькому кладовищі. Мінобор ... они та оборонпром перетворили на цвинтар військової техніки місцевий автомобілеремонтний завод.

Мало того, що чиновники влаштували некрополь техніки в центрі Рівного, сьогодні вони штовхають у яму й сотні працівників Реммашу. Підприємство штучно вганяється в банкрутство, завод на грані колапсу, а люди залишаються без зарплат і ризикують взагалі втратити роботу.

Проблем на підприємстві хоч відбавляй. Поки в країні точиться повномасштабна війна на сході, у лідера з ремонту спецтехніки немає жодного держзамовлення. З 2012 року працівники втрачають трудовий стаж, адже через відсутність коштів завод не може розрахуватись із Пенсійним фондом.

Тим часом на території заводу зберігається величезна кількість техніки, що була на балансі в Міністерстві оборони. Урядовці понад 20 років не платять заводу кошти за зберігання та обслуговування свого майна, а нещодавно заявило, що ця техніка взагалі йому не потрібна у військовий час!!!, хоча працівники заводу переконують - техніка ходова, робоча, і підлягає відновленню.

Отримавши відповідь міноборони, що воно не має планів на свої автівки та агрегати, заводчани запропонували схему, яка б дозволила врятувати своє виробництво, і забезпечила б військових на передовій фактично безкоштовною технікою.

Зокрема, вони пропонують частину техніки, що не підлягає відновленню, на металобрухт. Виручених коштів вистачить, щоб погасити значну частину боргів, а для АТО відновити і повернути в хід 30 авто, які можна переобладнати відповідно до потреб. Сьогодні потрібно лише відповідне рішення уряду, але кабмін уперто не чує чи не бажає чути реммашівців.

Серце стискається, коли ходиш рядами поміж невідпрацьованої техніки, в яку свого часу вкладились бюджетні гроші.

Разом із колективом та профспілкою визначили план дій. Зокрема, вирішили, що для підсилення необхідно обєднатись із іншими підприємствами, що постраждали від співпраці з оборонпромом. Зокрема з миколаївськимсуднобудівним заводом ім. 61 комунара. Разом ми зможемо поламати цю прогнилу систему.

Також напрацювали й список заходів по вирішенню інших питань на соцкомітеті парламенту підняти питання щодо вжиття заходів з погашення боргів заводу перед Пенсійним фондом та поверненння людям втраченого робстажу. З першим віце-Премєром Кубівим напрацювати заходи для передачі на уставний фонд заводу безхозної техніки та виправленню становища, що склалося на підприємствіЮрій Кармазін
Юрій Кармазін
Юрій Кармазін
Юрій Кармазін
Юрій Кармазін


ТОП новости

Вход