У Хмельницькому відремонтували та розширили соціальний готель для громадян, що перебувають у складних життєвих обставинах (ФОТО)У Хмельницькому завершили реконструкцію другої черги соціального готелю, що на вулиці Житецького, 22. Відтепер 11 кімнат на 32 ліжкомісця. Крім того, здійснили карпемонт адмінбудівлі центру соціальної підтримки і адаптації.

Об этом сообщает Роспрес
Читайте також: Допоможуть облаштуватися: переселенців запрошують жити в село на Хмельниччині


Готель призначений для сімей, які опинилися в кризових ситуаціях, наприклад, постраждали від пожежі, домашнього насилля, конфліктів у родині і тд, проживають тут і переселенці, тощо.
Жити у соціальному готелі сім`я зможе до 6 місяців. Мешканці сплачують лише за комунальні послуги – близько 350 грн на місяць влітку і близько 550 грн взимку.Рішення про дозвіл поселення приймає управління соціального захисту населення.
Праве крило готелю вже заселене вже понад 2 роки. У кожного мешканця тут своя історія. Загалом у міському центрі соціальної адаптації перебуває понад 230 осіб.


Джерело статті: “https://cometa.news/u-hmelnickomu-vidremontuvali-ta-rozshirili-socialnij-gotel-dlja-gromadjan-shho-perebuvajut-u-skladnih-zhittievih-obstavinah-foto/”

ТОП новости

Вход